خلاصه اطلاعات و فعالیت های مجموعه شرکت ها و گروه هایی که در آن ها مسئولیت داشته ام

شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات

این شرکت بعوان تنها مالک هتلهای تحت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می باشد که طی قراردادی مدیریت آن ، گروه هتلهای بین المللی بین المللی آکور فرانسه با برندهی Novotel  دارای سیصد اتاق با درجه 5 ستاره و Ibis (دارای 200 اتاق) با درجه 4 ستاره می باشد.

هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی

این هلدینگ که یکی از هلدینگهای تابعه سازمان تامین اجتماعی می باشد با نام هگتا معرفی شده و به عنوان بزرگترین مجموعه فعال در صنعت گردشگری کشور ایران نقش آفرینی می کند .

شرکتهای تابعه این هلدینگ از این قرار می باشد.

1- شرکت حمل ونقل ریلی رجاء

2- گروه هتلهای هما

3- شرکت مجتمع اقامتی دهکده ساحلی انزلی

4- مجتمع خدمات رفاهی و گردشگری آبادگران

5- شرکت خدمات رفاهی رفاه گستر

6- شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی

7- شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی تامین

گروه هتلهای هما

این گروه خوشنام هتلی با سابقه خدمتی غریب به نیم قرن در کشور دارای 5 هتل پنج ستاره در شهرهای بزرگ کشور مانند: تهران، مشهد، شیراز، بندر عباس می باشد که همچنان در راستای توسعه این گروه هتلی اقداماتی صورت گرفته از جمله: ساخت هتل در اصفهان، همدان، قزوین و تهران

مجتمع گردشگری اقامتی دریای ترنج (جزیره کیش)

این مجموعه که بعنوان منحصر بفردترین مجموعه گردشگری دریایی از بکرترین منطقه جفرافیایی جزیره کیش واقع شده که دارای 100 سوئیت و اتاق رو به دریا با کف شیشه ای و امکانات کامل ورزشهای دریایی تاسیس شده که        می تواند آرامشی مثال زدنی در کنار خدمات ویژه به میهمانان و مخاطبین خودش ارائه نماید.

مجتمع گردشگری و تعطیلات باری-ارومیه

این مجتمع گردشگری با وسعتی به اندازه تقریبی 165 هکتار در شمال غربی دریاچه ارومیه واقع شده و می توان آنرا بعنوان اولین و تنها مجموعه گردشگری –تفریحی کشور که مطابق با استانداردهای بین المللی –سرمایه گذاری و تاسیس شده است (resort)

نام برد این مجموعه شامل بخش ویلایی –رفاهی بخش ورزشی متشکل از فضاهای مورد نیاز ورزشهای درون سالنی و بیرونی از جمله پانسیون نگهداری اسب- میدان و مانژ اسب سواری- ورزشهای آبی – هتل  و هتل آپارتمانهای اقامتی محل برگزاری همایش ها و میهمانی ها بهمراه تنوعی از رستوران ها و امکانات پذیراییی می باشد .

گروه هتلهای مسکونی باران مشهد

شرکت سرمایه گذار و سازنده این گروه مهندسی در سال 1385 با هدف ساخت و بهره برداری مجتمع و برج های اقامتی بسیار لوکس و شخصی بهمراه ایجاد فضاهای رفاهی و خدماتی وارایه سرویس های منحصر بفرد همچون هتلهای 5 ستاره تاسیس گردید که ما حصل این سیاست بسیار حرفه ای ساخت و بهره برداری از چنین موقعیت های خاص سبب توسعه آن در سایر شهرهای بزرگ کشور از جمله پایتخت گردید و بدین ترتیب سبک جدیدی از زندگی مدرن به همراه خدمات رفاهی و اقامتی ویژه در میان شهروندان و هموطنان کشور پهناور ایرانمان جاری و ساری شد.

شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس :

این گروه هتلی متشکل از 6 هتل 5 ستاره در شهرهای بزرگ کشور از جمله مشهد، تبریز، کیش، کرمان، اهواز وآبادان تشکیل شده و بعنوان یکی از گروههای هتلی خوش نام کشور در عرصه هتلداری و گردشگری ایفای نقش می نماید به گونه ای که مدیریت عالی این گروه هتلی امروزه مسئولیت هدایت جامعه هتلداری کشور را عهده دار شده و در ان نقش بسیا مهم و پر رنگی را ایفا می نماید.

گروه هتلهای آریا

این گروه هتلی متشکل از 10 هتل پنج ستاره و چهار ستاره خوشنام برند کشور در بخش خصوصی می باشد و گستردگی آن از شمال تا جنوب، شرق تا غرب و مرکز ایران را در برگرفته است. این هتلها شامل هتل پردیسان مشهد، هتل نارنجستان ایزد شهر، هتل پاری شیراز، هتل شایگان کیش، هتل باغ مشیر الممالک یزد، هتل امیر کبیر اراک، هتل بین المللی قم، هتل کادوس رشت، و هتل آسمان اصفهان می باشد که در قالب یک کنسرسیون و هم افزایی خدمات خود را در سطح ملی و با تجربه بین المللی ارائه می نماید.

شرکت های زنجیره ای مارکوپولو

این شرکت که یکی از هفت شرکت تابعه هلدینگ گردشگری مارکوپولو می باشد .در سال 1389 تاسیس گردید تا بتولند به پشتوانه حجم کثیری از آژانسهای خدمات مسافرتی که چه به عنوا سهام داران این هلدینگ و چه به صورت همکاران در دل خود دارد .مدیریت و بهره برداری از هتلهای کشور را در دست گرفته و به واسطه استقرار نظام های بهره برداری بین المللی خدمات شایسته و در خور شأن میهمانان و مسافرانشان را تامین و ارائه نمایند.

هتل 5 ستاره پردیسان مشهد

این هتل که متعلق به سازمان رفاهی وزارت علوم و در مجاورت دانشگاه فردوسی مشهد قرار گرفته است به واسطه داشتن سالن های متعدد و آمفی تئاتر ئر میان هتل ها و مراکز اقامتی کشور به عنوان اولین هتل کنفرانس ایران معرفی شده است .موقعیت مکانی و خدمات شایسته این هتل به جهت داشتن کارکنان آموزش دیده و پتانسیل فعالیت مرکز آموزش علمی-کاربردی پردیسان در دل این مجموعه از صفات و خصوصیات بارز هتل 5 ستاره مشهد می باشد.

شرکت توسعه گردشگری ایران(گروه هتلهای لاله)

این گروه هتل متشکل از هتلهای 4 و 5 ستاره خود در شهرهای تهران- سرعین-کندوان تبریز- کرمانشاه و چابهار می باشد که مالکیت آن در اختیار شرکت توسعه گردشگری ایران می باشد.

این شرکت همچنین دارای یک مجموعه آبدرمانی معدنی به نام سبلان در شهر سرعین بوده و هتل صخره ای لاله کندوان تبریز به عنوان اولین بوتیک هتل صخره ای کشور در مجاورت روستای کندوان به فعالیت سرویس دهی به گردشگران و میهمانان مشغول می باشد.

باشگاه ایرانیان دبی امارات:

این مجموعه بسیار خوش نام در کشور امارات و شهر دبی واقع شده است در واقع متعلق به سازمان سیاحتی بنیاد مستضعفان و جانبازان می باشد و در آن فضاها، مکانها و خدماتی از جمله دو ساختمان اقامتی(هتل) زمین فوتبال استاندارد، فضاهای ورزشی (مسقف) و روباز، سالنهای پذیرایی و رستوران های متعدد، سالن همایشی و آمفی تئاتری و سینمایی فضاهای آموزشی و کار آفرینی به میهمانان، مسافران و هموطنان مقیم این کشور ارائه می گردد.

اینجانب پس از بیست و هفت سال فعالیت مداوم در امر مدیریت، بهره برداری، مشاوره، ارزیابی، درجه بندی و استاندارد سازی واحد های گردشگری کشور، به توفیقاتی در کلیه پروژه ها از ایده تا اجرا و فعالیت های مرتبط با حوزه صنعت هتلداری، آموزش، تشریفات، سمینار، کنفرانس، جشنواره، رستوران و پذیرایی، مجتمع ها و مراکز گردشگری نائل گشته ام. شایان ذکر می باشد اینجانب دارای مجوز فعالیت از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه اجرای طرح تطبیق استانداردهای فنی و کیفیت خدمات کلیه تاسیسات گردشگری کشور نیز هستم.

مجموعه های اقامتی و گردشگری داخلی که با تخصص هاي فوق تاكنون در آنها ایفای نقش مدیریتی داشته ام از قرار زیر میباشند:
– گروه هتل های بین المللی لاله
– شرکت گروه هتل های آریا
– شرکت هتل های زنجیره ای مارکوپولو
– شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس
– شرکت گروه هتل های هما
– گروه هتل مسکونی های باران مشهد
– هتل پنج ستاره پردیسان مشهد
– باشگاه ایرانیان دبی، امارات
– مجتمع گردشگری ساحلی باری ارومیه
– گروه هتل های سنتی مهر یزد
– مجموعه گردشگری و هتل دریایی ترنج جزیره کیش
– مجموعه هتل، اسپا و آبدرمانی بین المللی رویال پارک سرعین، اردبیل – گروه هتل های فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تحت مدیریت گروه هتل های بین المللی Accor